Lokationer


Gyngemosehallen

Gyngemose Parkvej 28A, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
KLUB 27 (hold 2303)19:30 - 21:30
Rythmos (hold 2301)19:00 - 21:00
SpringMix 15+ (1412)20:00 - 21:30
Springbandit 6-9 år (1402)16:00 - 17:30
Junior Cheer19:00 - 21:00
15:00 - 17:00
Aktive seniorer (hold 2006)09:30 - 11:30
09:30 - 11:30
Youth Cheer17:00 - 19:00
13:00 - 15:00
Senior Cheer (17år+)17:45 - 21:00
16:45 - 20:00
Junior Drenge - Liga 17:30 - 20:00
17:30 - 19:30
Mini Drenge - DK serie17:30 - 19:30
17:30 - 19:30
Springerne 12+ (1410)19:00 - 20:30
Knogletræning - puls&styrke (mandag) hold 202017:30 - 18:30
Springbandit 6-9 år (1402)16:00 - 17:00
SpringMix 15+ (1412)18:30 - 20:00
Springerne 12+ (1410)17:30 - 19:00
Mini Cheer - øvet (konkurrencehold)16:00 - 17:30
12:30 - 15:30
Micro Drenge - Talent16:00 - 17:30
16:00 - 18:00
Senior Herre - TeamGym19:30 - 22:00
19:30 - 22:00
Senior Damer - TeamGym19:30 - 22:00
19:30 - 22:00
Junior Piger - DK serie17:30 - 20:00
18:00 - 20:00
Micro Pige - Talent B16:00 - 17:30
Aspirant piger17:00 - 18:30
09:00 - 11:00
Mini Piger - Talent16:00 - 18:00
16:00 - 18:00
Spring&leg 5-7 år forår (1110) 16:15 - 17:15
Springerne 12+ (1411)19:00 - 20:30
19:00 - 20:30
Junior Piger - Liga 17:30 - 20:00
17:30 - 20:00
17:00 - 19:30
Mini Piger - DK serie16:00 - 18:00
16:00 - 18:00
09:30 - 12:30
Micro Piger - Talent A16:30 - 18:30
16:00 - 18:00
11:00 - 13:30
Springerne 12+ (1411)17:30 - 19:00
19:00 - 20:30

Gladsaxe Sportscenter

Vandtårnsvej 55, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Springknægte 9-12 år (1408)17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
Springtøser 12+ (1522)18:30 - 20:00
Springtøser 12+ (1523)19:00 - 20:30
18:30 - 20:00
Springtøser 12+ (1521)19:00 - 20:30
Springbandit 6-9 år (1401)17:00 - 18:00
Springtøs 9-12 år (1511)18:00 - 19:30
Springmix 9-12 år (1406)18:00 - 19:30
Springknægte 9-12 år (1405)17:00 - 18:00
Springknægte 9-12 år (1407)17:00 - 18:00
Springtøs 9-12 år (1512)16:00 - 17:00
Springtøs 9-12 år (1514)17:00 - 18:00
Springbandit 6-9 år (1403)16:00 - 17:00
Springhaj 6-9 år (1505)17:00 - 18:00
16:00 - 17:00
Springtøs 9-12 år (1515)17:30 - 19:00
17:00 - 18:30
Springbandit 6-9 år (1401)17:00 - 18:00
Springbandit 6-9 år (1403)16:00 - 17:00
Springknægte 9-12 år (1405)17:00 - 18:00
Springmix 9-12 år (1406)18:00 - 19:30
Springknægte 9-12 år (1407)17:00 - 18:00
Springknægte 9-12 år (1408)17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
Springhaj 6-9 år (1505)17:00 - 18:00
16:00 - 17:00
Spring piger 9-12 år (1511)18:00 - 19:30
Spring piger 9-12 år (1512)16:00 - 17:00
Spring piger 9-12 år (1514)17:00 - 18:00
Spring piger 9-12 år (1515)17:30 - 19:00
17:00 - 18:30
Spring piger 12+ (1523)19:00 - 20:30
18:30 - 20:00
Spring piger 12+ (1522)18:30 - 20:00
Spring piger 12+ (1521)19:00 - 20:30
Springhaj 6-9 år (1506)16:00 - 17:00
Springhaj 6-9 år (1504)16:00 - 17:30
Springhaj 6-9 år (1502)16:00 - 17:00
Springhaj 6-9 år (1501)16:00 - 17:00
Springtøs 9-12 år (1516)17:00 - 18:30
Springhaj 6-9 år (1502)16:00 - 17:00
Springhaj 6-9 år (1504)16:00 - 17:30
Springhaj 6-9 år (1506)16:00 - 17:00
Spring piger 9-12 år (1516)17:00 - 18:30
Springhaj 6-9 år (1501)16:00 - 17:00

Mørkhøj Park (gymnastiksale på Enghavegård skole)

Mørkhøj Parkalle 5, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Indendørs fodbold, 203015:30 - 17:00
Gym&leg 4-6 år forår (1104)17:10 - 17:55
Junior Cheer18:00 - 20:00
Youth Cheer16:00 - 18:00
Junior Drenge - Liga 18:00 - 20:00
Mini Drenge - DK serie16:30 - 18:30
Voksen-barn 2-4 år (1004)09:00 - 10:00
Voksen-barn 3-5 år (1005)10:15 - 11:15
Cheer&Spring 8-14 år (3102)17:00 - 18:30
Cheer&Spring 5-8 år (3101)16:00 - 17:00
Mini Cheer - øvet (konkurrencehold)17:30 - 19:00
Senior Herre - TeamGym19:30 - 22:00
Senior Damer - TeamGym19:30 - 22:00
Junior Piger - DK serie17:30 - 20:00
Micro Pige - Talent B16:00 - 18:00
Mini Piger - Talent16:00 - 18:00
Junior Piger - Liga 17:30 - 20:00
Mini Piger - DK serie16:00 - 19:30

Vadgård skole sal B

Kong Hans Allé 32 , 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Søborg skole

Frødings Allé 1, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Herremotion (hold 2002)18:15 - 19:30
Voksen-barn 3-5 år (1003)17:00 - 18:00

Grønnemose skole

Skolesvinget 10, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Gladsaxe skole

Gladsaxe Møllevej 127, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Mørkhøj skole

Ilbjerg Alle 25, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Leg & bevægelse for kvinder (hold 2023)17:00 - 18:00

Gyngemosehallen, aerobic 1. sal

Gyngemose Parkvej 28A, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Vadgård skole sal A

Kong Hans Allé 32 , 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Voksen-barn 3-5 år (hold 1014)16:45 - 17:30
Voksen-barn 3-5 år (hold 1013)16:00 - 16:45