Lokationer


Gyngemosehallen

Gyngemose Parkvej 28A, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Blid yoga (NYT HOLD) 220519:00 - 20:30
Københavns REP hold20:00 - 22:30
Naturtræning (vinter/forår) nr. 200410:00 - 11:00
Springbandit (forår) 140216:00 - 17:30
Børn med særlige ressourcer - lidt fart (forår) 131011:30 - 12:30
Børn med særlige ressourcer - meget fart (forår) 131112:30 - 13:30
Senior Cheer (2006+)18:30 - 20:30
17:00 - 20:00
Tumbling (forår) 131214:00 - 16:00
Aktive seniorer (forår) 200609:30 - 11:30
09:30 - 11:30
Rythmos (forår) 230119:00 - 21:00
Spring 18+(2303)19:30 - 21:00
Glad Søndag, 4-6 år (forår) 110809:00 - 09:45
Glad Søndag, 7-9 år (forår)09:50 - 11:00
Opvisningshold 153017:30 - 21:00
Mini Piger - Talent16:00 - 18:00
10:30 - 12:30
Micro Drenge - Talent16:00 - 17:30
16:00 - 17:30
Senior Damer - TeamGym19:30 - 22:00
19:30 - 22:00
Junior Cheer (2006-2010)17:30 - 19:30
11:00 - 14:00
Far/barn (forår) 08:00 - 08:45
Mor/far/barn - for de helt små (forår) 101008:00 - 08:45
Peewee Cheer (2010-2014)16:00 - 17:30
09:00 - 11:00
Micro Piger - Aspirant (tirsdag)16:00 - 17:30
09:00 - 11:00
Micro Piger - Aspirant (onsdag)09:00 - 11:00
Familiegymnastik (forår)16:15 - 17:15
Junior Piger - Liga 17:30 - 19:30
17:30 - 20:00
17:00 - 19:30
Junior Piger - DK serie17:30 - 20:00
17:30 - 20:00
12:00 - 14:00
Junior Drenge - Liga 17:30 - 20:00
17:30 - 19:30
Mini Piger - DK serie16:00 - 18:00
16:00 - 18:00
11:00 - 14:00
Micro Piger - Talent16:00 - 18:00
16:00 - 18:00
11:00 - 14:00
Mini Drenge - DK serie17:30 - 19:30
17:30 - 19:30
Senior Herre - TeamGym19:30 - 22:00
19:30 - 22:00
Naturtræning (sommer) nr. 200510:00 - 11:00

Gladsaxe Sportscenter

Vandtårnsvej 55, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Springhaj (forår) 150216:00 - 17:00
Springbandit (forår) 140117:00 - 18:00
Springbandit (forår) 140316:00 - 17:00
Springknægte (forår) 140517:00 - 18:00
Springknægte (forår) 140618:00 - 19:30
Springknægte (forår) 140717:00 - 18:00
Springknægte (forår) 140817:00 - 18:00
17:00 - 18:00
Springhaj (forår) 150116:00 - 17:00
Springhaj (forår) 150317:00 - 18:00
Springhaj (forår) 150416:00 - 17:30
Springhaj (forår) 150516:00 - 17:00
Springhaj (forår) 150616:00 - 17:00
Springtøs (forår) 151118:00 - 19:30
Springtøs (forår) 151216:00 - 17:00
Springtøs (forår) 151316:00 - 17:00
Springtøs (forår) 151417:00 - 18:00
Springtøs (forår) 151517:30 - 19:00
17:00 - 18:30
Springtøs (forår) 151617:00 - 18:30

Blågård

Mørkhøj Parkalle 5, 2860 Søborg

Vadgård skole

Kong Hans Allé 32 , 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Youturn (forår) 205218:10 - 19:40
Gym&leg (forår) 110217:15 - 18:00
Mor/far/barn (forår) 100116:15 - 17:00
Mor/far/barn (forår) 100816:00 - 16:45
Mor/far/barn (forår) 100917:00 - 17:45
Mor/far/barn (forår) 100217:15 - 18:00
Gym&leg (forår) 110116:15 - 17:00

Søborg skole

Frødings Allé 1, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Herremotion (forår) 200218:15 - 19:30
Mor/far/barn (forår) 100416:00 - 16:45
Gym&leg (forår) 110517:00 - 17:45

Grønnemose skole

Skolesvinget 10, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Parkour (forår) 130117:00 - 19:00

Gladsaxe skole

Gladsaxe Møllevej 127, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Klinik Anabella

Vadstrupvej 41, 2880 Bagsværd
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Teen yoga, 10-16 år (forår)17:00 - 17:50
Teen yoga, 10-16 år (forår)17:00 - 17:50
Tween yoga, 6-11 år (forår)16:00 - 16:50
Tween yoga, 6-11 år (forår)16:00 - 16:50